Rada Nadzorcza SM „Orunia”

Członkowie Rady Nadzorczej
SM „Orunia” kadencji 2017-2020:

  1. Babińska Ewa
  2. Bogumił Małgorzata
  3. Ciachorowski Roman
  4. Eysymontt Gabriela
  5. Hryhorowicz Jacek
  6. Kopczyński Rafał
  7. Niechwiedowicz Wiesław
  8. Piekarek Paweł
  9. Sawicka Magdalena
  10. Stasiłowicz Dorota
  11. Szurek Jan
  12. Wis Leszek
  13. Wiśniewska Bogumiła

Prezydium:

  1. Jan Szurek – Przewodniczący Rady Nadzorczej
  2. Wiesław Niechwiedowicz – Z-ca Przewodniczącego
  3. Leszek Wis – Sekretarz

Komisja Rewizyjna:

  1. Małgorzata Bogumił – Przewodnicząca
  2. Leszek Wis
  3. Wiesław Niechwiedowicz

Komisja Techniczno-Inwestycyjna:

  1. Gabriela Eysymontt – Przewodnicząca
  2. Roman Ciachorowski
  3. Rafał Kopczyński
  4. Paweł Piekarek

Komisja Organizacyjno-Interwencyjna:

  1. Jacek Hryhorowicz – Przewodniczący
  2. Ewa Babińska
  3. Magda Sawicka
  4. Bogumiła Wiśniewska
  5. Dorota Stasiłowicz

Harmonogram dyżurów

Dyżury Członków Rady Nadzorczej odbywają się w godzinach 17:30 – 18:00
w siedzibie Spółdzielni ul.Krzemowa 2, I piętro, pokój nr.16

  1. Niechwiedowicz Wiesław – 01.07.2019 r.
  2. Wis Leszek – 15.07.2019 r.
  3. Wiśniewska Bogumiła – 05.08.2019 r.
  4. Babińska Ewa – 19.08.2019 r.
  5. Bogumił Małgorzata – 02.09.2019 r.
  6. Ciachorowski Roman – 16.09.2019 r.
  7. Eysymontt Gabriela – 07.10.2019 r.
  8. Hryhorowicz Jacek – 21.10.2019 r.
  9. Kopczyński Rafał – 04.11.2019 r.
  10. Szurek Jan – 18.11.2019 r.
  11. Piekarek Paweł – 02.12.2019 r.
  12. Sawicka Magdalena – 16.12.2019 r.