Rada Nadzorcza SM „Orunia”

Skład Rady Nadzorczej SM „ORUNIA” kadencji 2020-2023,
wybranej na Walnym Zgromadzeniu Członków w dniu 03.09.2020r.:

  1. Babiński Andrzej
  2. Berendt Grzegorz
  3. Bogumił Małgorzata
  4. Glapińska Krystyna
  5. Hryhorowicz Katarzyna
  6. Kamiński Leszek
  7. Kopczyński Rafał
  8. Piekarek Krystyna
  9. Stasiłowicz Dorota
  10. Szurek Jan
  11. Wróblewska-Siwiecka Małgorzata

Prezydium:

  1. Jan Szurek – Przewodniczący Rady Nadzorczej
  2. Katarzyna Hryhorowicz – Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
  3. Andrzej Babiński – Sekretarz Rady Nadzorczej

Komisja  Rewizyjna :                                                      

  1. Małgorzata Bogumił – Przewodnicząca
  2. Małgorzata Wróblewska-Siwiecka
  3. Andrzej Babiński

Komisja Techniczno-Inwestycyjna :

  1. Leszek Kamiński – Przewodniczący  
  2. Dorota Stasiłowicz
  3. Rafał Kopczyński

 Komisja Organizacyjno-Interwencyjna :

  1. Grzegorz Berendt – Przewodniczący
  2. Krystyna Piekarek
  3. Krystyna Glapińska

 

 

Harmonogram dyżurów Członków Rady Nadzorczej

W związku z wprowadzonym stanem epidemii oraz rosnącym ryzykiem zakażenia wirusem COVID-19 dyżury członków Rady Nadzorczej w siedzibie Spółdzielni zostają zawieszone.

Pisma oraz wnioski można kierować do Rady Nadzorczej poprzez
e-mail: radanadzorcza@sm-orunia.pl

Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego z przedstawicielem Rady Nadzorczej,  po uprzednim przekazaniu informacji na adres mailowy Rady Nadzorczej  wraz z numerem telefonu  – oddzwonimy.

W trosce o nasze wspólne zdrowie prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do powyższych ustaleń.

II  PÓŁROCZE  2020 r.
w godz. 17.30 – 18.00 w siedzibie Sp-ni
przy ul. Krzemowej 2 – II piętro, pok. nr 1

 

  1. Babiński Andrzej – 21.09.2020 r.
  2. Berendt Grzegorz – 05.10.2020 r.
  3. Bogumił Małgorzata – 19.10.2020 r.
  4. Hryhorowicz Katarzyna – 02.11.2020 r.
  5. Glapińska Krystyna – 16.11.2020 r.
  6. Kamiński Leszek – 07.12.2020 r.
  7. Kopczyński Rafał – 21.12.2020 r.